Допомога нужденним від мережі “Нова пошта” та “Розетка”

16 квітня на поріг адмінбудівлі Щасливцевської сільської ради були доставлені 50 харчових наборів, від мережі інтернет магазинів “Розетка” та мережі “Нова пошта”. У рамках боротьби з розповсюдженням COVID -19 ці набори були підготовлені спеціально для нужденних.
Впродовж першої половини дня працівники ради : Бондаренко Андрій, Бекірова Ірина, Соловйова Ганна та Сенчин Олексій, розвозили набори адресатам. Звісно люди були дуже раді такій допомозі, адже сьогодні багато хто опинився в дуже скрутному становищі через те , що не мають змоги навіть виїхати за продуктами або через проблеми зі здоров’ям.
Дякуємо мережі інтернет магазинів “Розетка” та мережі “Нова пошта” за турботу та безкорисну допомогу нужденним в такий складний час для нашої країни.