Звітній концерт народної самодіяльності

11 березня, на базі Щасливцевського сільського будинку культури пройшов щорічний звітній концерт народної самодіяльності.
Впродовж двох годин, було представлено 21 номер, 3 з яких були  представлені хореографом з клубу с. Генічеська Гірка.
Загалом  були представлені різні жанри: інструментальний, вокальний, хореографічний та  театральне мистецтво .
Комісія, під головуванням директора Генічеського районного будинку культури Альони Тютюнник, відмітила для себе окремі номери, які було відібрано для районного звітнього концерту, який має відбудеться вже за три тижні.
Також по закінченню заходу, комісією  були надані рекомендації по покращенню деяких представлених виступів.
І задоволенням чекаємо на наступні концерти від  артистів Щасливцевського сільського будинку культури та клубу с. Генічеська Гірка.