“Якщо об’єднаємося – заживем у чистоті”!

Саме під таким гаслом працівники по благоустрою Щасливцевської сільської ради продовжують наводити порядок, збираючи сміття прилеглих до центральної дороги територій.
Наразі це ділянка, так звана “Ластівка”, яка адміністративно поділена на дві частини : одна є територією Щасливцевської сільської ради, а друга Генічеської міської ради.
На жаль, сьогодні , ми бачимо , що лише працівники по благоустрою Щасливцевської сільської ради вболівають за чистоту , адже ними було зібрано велику кількість сміття залишену гостями, переважна кількість з яких мешканці міста Генічеськ.
Через сильні пориви вітру, на жаль вся робота зводиться до нуля , адже сміття з легкістю перелітає на вже прибрану територію.
Дуже хочеться, щоб Генічеська міська рада закликала міські комунальні служби, можливо небайдужих волонтерів долучитися до збору сміття , на прилеглій до міста території.
Пам’ятайте для туристів, які планують відпочити на цьому місці межі нема, тож нехай чистота буде навкруги!