Святкова феєрія від чоловіків

8 березня в Щасливцевському будинку культури відбувся святковий концерт, до Міжнародного жіночого дня.
Вже традиційно на сцену в цей день виходять виключно чоловіки, які без жіночої допомоги , готують повністю концертну програму та конкурси.
Протягом свята зі сцени лунали святкові пісні, запальні танці та привітання в віршах. Прикрасою захода стали виступи Олега Сердюка з українськими гуморесками та Віталій Аннус в образі Царівни жаби.
В конкурсі, на найкмітливішого кухара, перемогу одержав Денис Ярошевський, та отримав кухонні ваги.
Голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко також приєднався до артистів на сцені з привітальним словом. Він побажав щастя, добробуту і міцного здоров’я прекрасній частині населення . Після чого до зали винесли квіти і подарували всім присутнім жінкам .
Після закінчення концерту ведучи запросили всіх на вулицю, де вже чекали хлопці з пожежно- рятувальної служби зі святковим феєрверком.