Принцеси татамі

Сьогодні на базі дзюдо – клубу “Арабат” був проведений щорічний турнір “Принцеси Арабатських татамі”, присвячений Міжнародному жіночому дню, в якому прийняли участь вихованки дзюдо – клубу з сіл Щасливцеве та Стрілкове.
Урочисту частину підготували хлопці, які із задоволенням декламували вірші та вітали усіх з прийдешнім святом. Так наприклад Клеба Михайло прочитав вірш, присвячений мамі, а Ебубекір Юнус та Ібрагімов Таір читали вірші, присвячені дівчатам . Веселий темп підхопили і дівчата, прийнявши участь у запальному хіп-хоп танці.
Після танцювально- спортивної розминки почалися справжні змагання, суддею яких став Єчин Олексій, дзюдоїст зі старшої групи.
Під час поєдинків всі, без виключення дівчата, показали справжній бійцівський дух та величезне бажання перемогти.
Таким чином перші місця в турнірі “Принцеси Арабатських татамі” зайняли:
Сєітвєлієва Аміде
Панкеєва Аліса
Сердюк Віталіна
Новосельцева Дар’я
Асанова Евеліна
Другу сходинку посіли :
Степанян Каміла
Петрік Альона
Демяник Каріна
Асанова Севіля
Сафарова Ліда
Бронзовими призерами стали:
Павловська Ольга
Асанова Аділє
Куртбедінова Едіє
Крохмаль Тетяна
Самотуга Сніжана
Знаменська Наталя
Лисенко Дар’я
Під час нагородження дівчата отримали подарунки від Щасливцевської сільської ради, а після закінчення турніру на всіх присутніх чекав солодкий стіл від спонсорів.
Окрема подяка Ларисі та Даміру Шаймардановим за організацію та проведення заходу.