Визначено переможця для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Комісією з питань визначення переможця для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки при виконавчому комітеті Щасливцевської сільської ради на її засіданні що відбулося 08.01.2020 р., в приміщенні сільської ради, прийнято запропоновану пропозицію суб’єкту оціночної діяльності Фізичної особи-підприємця Добрянського Олексія Валерійовича (ідентифікаційний номер 2971812432), по виконанню робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Набережна, 52-Д в с. Щасливцеве, площею 1,0 га., з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (КВЦПЗ – 07.01), кадастровий номер 6522186500:04:001:1271, за ціною у розмірі 1500 (тисяча п’ятсот) гривень, строк виконання 8 (вісім) днів з дня надання необхідних документів.

Вирішено з вищевказаною особою укласти відповідний договір на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки