Сільський голова зустрівся з представниками USAID “Економічна підтримка Східної України”

.9 січня голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко мав робочу зустріч з представниками USAID ,а саме з консультантом Джоном Токолішем та керівником Артемом Вівдичем Маріупольського офісу .На зустричи був представлений проект USAID “Економічна підтримка Східної України”,адже саме через військові дії на сході ,в Приазов’ ї повністю змінилася економіка регіону .
Так як сьогодні туризм є найважливішою галуззю для економіки Приазов’я , головна мета проекту збільшення доходів від туризму , підвищення кількості туристів,подовження сезону, збільшення можливостей для туризму та відпочинку.Проект розраховано на 2020-2023 рік,та надає можливість отримати фінансову допомогу на розвиток інфраструктури та малого бізнесу,приймати участь в конкурсах та розробляти проекти для розвитку туризму.
Віктором Олександровичем було наголошено ,що треба насамперед підвищувати рівень обслуговуванням та покращувати місцеві програми для навчання в галузі туризму , гостинності та громадського харчування ,для чого планується розробити спеціальні зустрічи – тренінги професійних готельєрів та рестораторів з підприємцями,які мають бізнес на території Щасливцевської сільської ради.
Загалом зустріч пройшла дуже плідно для обох сторін.

Один коментар