Щасливцевська сільська рада увійшла в “Топ – 200 найкращих сел України”

Фондом “Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу” раз на пів року формується рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України.  За 38 критерійними показниками та відображенням інвестиційної привабливості громад формується список з 200 найкращих сел України. Станом на 01.01.2020 року Щасливцевська сільська рада увійшла в першу сотню та займає в цьому списку 91 місце. Ставши першою сільською радою та поступившись лише ОТГ та містам.
Хочеться наголосити на тому ,що цей результат в першу чергу вказує на те ,що робота по розвитку громади ведеться в правильному напрямі та при надходженні нової достовірної інформації рейтинг громад постійно змінюється , тож хто знає, можливо за пів року Щасливцевська сільська рада займати вже зовсім інше місце !

Один коментар