Орден “Флагман освіти і науки України” вже в Щасливцево

Педагоги з Херсонської області прийняли участь в ювілейній загальнонаціональній програмі “Флагман освіти України”,який за десять років отримав Всеукраїнське визначення та міжнародну підтримку.Стала основой виявлення найкращих працівників освіти.
Таким чином директор Щасливцівської загальноосвітньої школи Косова Лілія Олександрівна була нагороджена орденом “Флагман освіти України”, а школа отримала почесні грамоти “Флагман освіти України” : одна за вагомий внесок у розвиток національної системи освіти,а друга за вагомий внесок у справу навчання та виховання молоді , сприяння духовного збагачення нації. Також попали на сторінки ювілейного видання, де повністю описані досягнення школи та учнів за які були отримані такі високі відзнаки.
Щасливцевський сільський голова Віктор Плохушко завітав до школи та привітав квітами директора Лілію Косову і добрими словами учнів Щасливцівської ЗОШ. Також побажав вчителям невтомної наснаги дарувати знання ,а учням бажання їх отримувати.