Канада та Німеччина також виступає проти щодо проекту змін до Конституції України

Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України – Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування продовжує роботу спрямовану на захист та лобіювання інтересів органів місцевого самоврядування.Таким чином 13 січня 2020 року була подана друга спільна заява міських,селищних,сільських голів ,голів об’єднаних територіальних громад та експертів з питань децентралізації влади і місцевого самоврядування,яку також підтримує Щасливцевська сільська рада маючи на меті привернути увагу Президента України , щодо децентралізації влади.

На жаль ключова вимога попередньої спільної заяви , щодо необхідності публічного обговорення проекту змін до Конституції України зі спільним напрацюванням виваженої редакції законопроекту ,що було би нормальною практикою в демократичній країні,не зважаючи на велику кількість підписантів спільної заяви та на аналогічні заклики представництва Європейської Комісії в Україні була проігнорована.

Канада й Німеччина розкритикували можливі зміни до Конституції України та та заклик до широкого публічного обговорення проекту змін щодо децентралізації.Про це повідомляють пресслужби посольств.

Так ,у німецькому посольстві заявили,що ці зміни не зміцнюють права громад.

Посольство Канади в Україні також висловило занепокоєння законопроектом.

Щасливцевька сільська рада наголошує на тому ,що  місцеве самоврядування – це колиска демократії у всіх демократичних суспільствах,тому буде підтримувати і надалі спільну заяви щодо  приведення у відповідність Європейської хартії місцевого самоврядування.