Свято успіху у Щасливцівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

24 грудня 2019 року у Щасливцівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено традиційне свято Успіху.

Щорічно за підсумками І та ІІ семестрів відмінники навчання та переможці районних та обласних олімпіад, конкурсів, змагань отримують премії, запроваджені директором Міжнародної клініки відновлюючого лікування Козявкіним В.І. та Щасливцівським сільським головою Плохушко В.О.

В цьому навчальному році учні 8-11 класів отримали 5 перемог на районних предметних олімпіадах та 2 перших місця в районному етапі МАН: Алєничев Дмитро (11 кл.), Муследінов Алім (10 кл.), Караханова Мадіна (9 кл.), Журавльов Данило  (10 кл.), Кулік Данило (8 кл.).

На святі успіху подарунки отримали Алєничев Дмитро, який третій рік поспіль став «Кращим учнем школи», а також кращий  вчитель 2019 року «Флагман освіти Херсонщини» вчитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи Асатрян Каріне Сержиківна.

Переможці спортивних змагань отримали солодкі  подарунки від Щасливцевської  сільської ради.

Педагогічний колектив  Щасливцівської школи щиро вітає всіх успішних учнів і педагогів, які підготували переможців, із Новим роком!!!

Усім дітям зичимо  веселих і радісних канікул!!!