Підсумки року клуба дзюдо “Арабат”

Кінець року, що минає – чудовий час для підведення підсумків. Тож, клуб дзюдо “Арабат” вирішив підвести свої.
Рік що завершується був щедрим на спортивні змагання для наших борців. Клуб дзюдо “Арабат” провів декілька турнірів, частина з них вже стали традиційними, на них приїздять гості не лише з району, але й з інших міст.
Та й наші дзюдоїсти взяли участь у турнірах не лише Херсонщини, а й Запоріжжя, Львову, Дніпра.
За кожну перемогу дітям-спортсменам нараховуються бали. Таким чином, за підсумком 2019 року, кращим борцем клубу дзюдо “Арабат” визнано Пахомова Миколу зі Стрілкового.

На тренуванні йому було вручено пам’ятну статуетку

А друге і третє місце посіли дзюдоїсти зі Щасливцеве – Сердюк Віталіна та Сєітвєлієв Ельдар.

Дітям також були вручені призи – набори авторських кондитерських виробів.
Приємно також наголосити, що дебютантка Чемпіонату України U-16 у Львові – Асанова Евеліна – за результатами участі потрапила до рейтингу кращих дзюдоїстів України

А з метою популяризації дзюдо серед дітей ми провели спільне тренування першокласників Стрілкового та дзюдоїстів нашого клубу. Найближчим часом такий захід планується провести в Щасливцеве.

Ми дуже вдячні за підтримку розвитку дитячого спорту обом сільрадам Арабатської Стрілки. Наша мета – йти до нових спортивних вершин, не зупинятися на досягнутому та завжди пам’ятати про головний пріоритет – гармонійний всебічний розвиток дітей та молоді.
Клуб дзюдо “Арабат” вітає всіх з Новим роком!
Бажаємо всього найкращого у прийдешньому 2020 му!