Вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва Щаслицевської сільської ради!

Шановні працівники культури та таланти народного мистецтва прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Ваші заходи привносять родзинку у повсякденне життя кожного, а виступи завжди приємно дивують та надихають. Завдяки вашому ентузіазму, свята країни для мешканців та відпочиваючих Щасливцевської сільської ради сповнені радісними емоціями та незабутніми враженнями. Завдяки вашої ініціативності, творчої думки та справжнього професіоналізму – життя мешканців Щасливцевської сільської ради сповнене: приємним відпочинком, культурними цінностями та народними традиціями.

Щиро дякуємо нашим незамінним працівникам сільського клубу Генічеської Гірки та будинку культури села Щасливцеве за сумлінну працю та вагомі духовні здобутки; за ентузіазм  та святкову атмосферу. Бажаємо вам здійснення всіх ваших життєвих планів, хай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, творчим натхненням та життєвими перемогами.

З повагою, Віктор Плохушко, Щасливцевський сільський голова.