Виконавчий комітет Щасливцевської сільської ради повідомляє

Виконавчий комітет Щасливцевської сільської ради повідомляє, що рішенням № 192 від 21.11.2019 року Виконавчого комітету Щасливцевської сільської ради було затверджено план – графік відстеження результативності діючих регуляторних актів на 2020 рік.

Додаток №1

до рішення виконкому

№192 від 21.11.2019р.

План-графік відстеження результативності діючих

регуляторних актів на 2020 рік

№ з/п Дата, номер та назва регуляторного акта (розпорядження, наказ, рішення) Вид відстеження регуляторного акта (базове, повторне, періодичне) Структурний підрозділ, відповідальний за проведення відстеження Строк виконання заходів з відстеження результативності регуляторного акта
1. Рішення виконавчого комітету Щасливцевської сільської ради № 92 від 28.05.2019 р «Про затвердження містобудівної документації змін до детального плану території східної частини вулиці Набережної від б/в «Щасливцеве» до прибережної захисної смуги (пляжної зони) Азовського моря в межах села Щасливцеве, Щасливцевської сільської ради, Генічеського району, Херсонської області» повторно відділ містобудування та архітектури та землевпорядний відділ.

ІІ квартал 2020р
2. Рішення виконавчого комітету Щасливцевської сільської ради № 91 від 28.05.2019 р «Про затвердження містобудівної документації детального плану частини вулиці Миру, 84-В під громадську зону в межах села Щасливцеве, Генічеського, Херсонської області» повторно відділ містобудування та архітектури та землевпорядний відділ.

ІІ квартал 2020р
3. Рішення виконавчого комітету Щасливцевської сільської ради № 89 від 28.05.2019 р «Про затвердження містобудівної документації детального плану території колишнього пансіонату «Будівельник» по вулиці Набережна, 32, в межах села Генічеська Гірка, Генічеського району, Херсонської області» повторно відділ містобудування та архітектури та землевпорядний відділ.

ІІ квартал 2020р
4. Рішення виконавчого комітету Щасливцевської сільської ради № 90 від 28.05.2019 р «Про затвердження містобудівної документації детального плану території частини вулиці Набережна, 25-д в межах села Щасливцеве, Генічеського району, Херсонської області» повторно відділ містобудування та архітектури та землевпорядний відділ.

ІІ квартал 2020р
5. Рішення виконавчого комітету Щасливцевської сільської ради № 160 від 20.09.2019 р «Про затвердження містобудівної документації детального плану території частини села Генічеська Гірка в районі ДОТ «Дельфін» на території Щасливцевської сільської ради Генічеського району Херсонської області» базове відділ містобудування та архітектури та землевпорядний відділ.

повторно