Оновлена актова зала готова приймати гостей

Завдяки сприянню  Щасливцевської сільської ради, КП “Макс – Інвест”  та спонсорській допомозі підприємців були виділені кошти на капітальний ремонт актової зали Щасливцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Всі ремонтні роботи були виконані виключно технічним персоналом школи.
22 листопада 2019 року відбулося урочисте відкриття, вже оновленої актової зали зі збільшеною сценою, натяжною стелею та глянцевою плиткою на підлозі. У веселому заході “Музичний марафон” приймали участь учні 1-10 класів. Лунали різноманітні пісні, гумористичні сценки та сучасні танці.
Учнівський та педагогічний колективи Щасливцівської ЗОШ  висловлюють свою вдячність Щасливцевській  сільській  раді, КП “Макс – Інвест” та спонсорам за постійне сприяння та допомогу.