Нові зупинки – для очікування транспорту, а не для розміщення оголошень!

Нещодавно Щасливцевська сільська рада встановила нові зупинки для очікування громадського транспорту, а біля них – інформаційні тумби.
Це і зручніше, і цивілізованіше. Але ж ні! Є люди, яким повага до праці інших, направлена на благоустрій наших сел, не знайома, і вони клеють свої оголошення на зупинки, не замислюючись, що нещадно псують клеєм та скотчем дерев’яні споруди!

Так, цими вихідними зупинку біля Щасливцевської сільської ради турботливі мешканці “прикрасили” оголошенням з проханням до тих, хто знайде, повернути загублену кішку за винагороду у 100 євро. І це коли поряд – інформаційна тумба!

Як-то кажуть, без коментарів!
Але шкода, що деякі люди самі ж псують благоустрій там, де живуть.
Адміністрація Щасливцевської сільської ради звертається до всіх з проханням розміщати свої оголошення у спеціально відведених для цього місцях – інформаційних тумбах, які є біля кожної зупинки. І висловлює надію, що кожен з мешканців поставиться до цього сумлінно, і дерев’яні зупинки, як і в цьому році, будуть зустрічати гостей наступного літа як новенькі.