Не залишимось осторонь!

Вже кілька місяців триває будівництво нової амбулаторії в с .Щасливцеве, за адресою: вул. Миру 1-б.
Це є державна програма за ініціативи президента України в якій Щасливцевська сільська рада приймає участь. Депутатами було підтримано рішення про виділення 571 372 грн на співфінансування заходів, спрямованих на будівництво амбулаторії. Ця сума є зобов’язанням по створенню та реалізації такого масштабного проекту і становить 10 % від загальної суми. Будівництво планувалося закінчити до нового 2020 року, але в зв’язку зі зміною підрядників, переноситься на більш пізній строк. Наразі курирує будівництвом Херсонська фірма ТОВ “Теплогазмережа”.
Щасливцевська сільська рада завжди підтримує проекти спрямовані на підвищення якості обслуговування місцевого населення та гостей Арабатської Стрілки.