На території Щасливцевської сільської ради у селах Щасливцеве, Генічеська Гірка, та селищі Приозерне відбулись громадські обговорення щодо проекту рішення «Про добровільне об′єднання територіальних громад»

4 листопада, на території Щасливцевської  сільської ради у селах Щасливцеве, Генічеська Гірка, та селищі Приозерне відбулись громадські обговорення щодо проекту рішення «Про добровільне об′єднання територіальних громад».
Голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко у своїй доповіді розповів про необхідність об’єднання Щасливцевської  та Стрілковської сільських рад в одну громаду щоб мати можливість повноцінно розвиватися та про те, які кроки вже зроблено. На питання мешканців щодо подальших дій – голова пояснив що треба зробити щоб отримати позитивний висновок щодо проекту рішення «Про добровільне об′єднання територіальних громад» обласної державної адміністрації. Також було обговорено кілька питань з приводу сільськогосподарських справ: водопровода; прибирання території; незаконного розпалювання багаття тощо.
На сьогодні, підготовлені спільною робочою групою зміни щодо термінів виконання організаційних заходів добровільного об’єднання територіальних громад. Після чого рішення про зміни будуть оговорюватися депутатами Щасливцевської сільської ради на сесії
14 листопада та також на сесії у Стрілківській сільській раді найближчим часом.
Після доповіді сільського голови у селах Щасливцеве, Генічеська Гірка та селищі Приозерне Щасливцевської сільської ради, 99% мешканців присутніх на обговоренні, проголосували одноголосно «за» проект рішення «Про добровільне об′єднання територіальних громад».

Один коментар