На Арабатській Стрілці відбувся гуманітарний форум «Захист людини: виклики та перспективи»

29 листопада у селі Генічеська Гірка на території готельного комплексу «Райський сад» відбувся перший  в Генічеському районі гуманітарний форум «Захист людини: виклики та перспективи» за ініціативи Генічеської районної державної адміністрації.

Зустріч розпочалася з авторської виставки художника Володимира Шпака «Сиваська сіль» та перейшла у панельну дискусію, на якій обговорювались питання розвитку місцевої громади, соціальний захист, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій  АР Криму та Донбасу.

Особливого обговорення торкнулися теми: покращення шкіл в районі, діджиталізація комп’ютерних класів, потреби та оснащення Генічеської центральної районної лікарні та госпітального округу. Протягом форум на прямому зв’язку був представник благодійного фонду «Карітас Україна» Владіслав Шелоков.

Наступний форум планується провести вже  навесні 2020 року.