Привітання з Днем захисника України, Днем Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва

Найціннішим козацьким звичаєм було побратимство –
кожен козак віддавав своє життя за волю родичів і побратимів. На знак побратимства козаки мінялися хрестами з тіла, а все інше було спільне. В боях билися поруч й рятували один одного або захищали своїм тілом. Саме побратимство надавало великої сили і було однією з таємних причин козацької непереможності. І це одна з нагод відзначити сьогодні три славетних свята  – День Українського Козацтва, День Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір – була заступницею і покровителькою наших козаків.

Від усього серця вітаю з Днем Українського Козацтва, Днем Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України мешканців Щасливцевської сільської ради та всіх громадян України. Адже, ці знаменні свята символізують для України –  мужність, безмежну відданість та побратимство!
Бажаю здоров’я, довголіття, бадьорості духу і родинної злагоди!

З повагою Щасливцевський сільський голова
Віктор Плохушко