Дзюдо клубу “Арабат” взяв участь у ІХ Всеукраїнському турнірі з дзюдо “Кубок скіфів”

Сьогодні, 19 жовтня 9 вихованців дзюдо клубу “Арабат” з гідністю та відвагою захищали честь Арабатської Стрілки на ІХ Всеукраїнському турнірі з боротьби дзюдо “Кубок скіфів”, який відбувся у м. Херсоні.
В турнірі приймали участь 675 дзюдоїстів з 17 областей України в тому числі і  Київ.
Вихованці Даміра Шаймарданова вибороли два третіх місця. Це дебютантка Сєітвєлієва Аміде, та багаторазова чемпіонка області Сердюк Віталіна.
Загалом всі представники виступили гідно, кожен мав перемоги у схватках.
Вітаємо спортсменок Сердюк Віталіну та Сєітвєлієву Аміде та їх тренера Даміра Шаймарданова та бажаємо нових досягнень!
Окрема подяка тренеру дзюдо клубу “Арабат” Даміру Шаймарданову за його відданість тренерській справі.