Визначено переможців щорічного турніру з силового багатоборства «Кубок Азовського моря-2019» під егідою федерації WPL

Визначено переможців щорічного турніру силового багатоборства «Кубок Азовського моря-2019» під егідою федерації WPL.

Отже, визначено кращих у Пауер Ліфтинг (Power Lifting) по всіх дисциплінах:

I місце посіла команда «Ліга всесвітньої сили» з міста Мелітополь, Запорізької області.

II місце посіла команда «СК Олімп» з міста Пологи, Запорізької області.

III місце посіла команда «СК Славія» з міста Пологи, Запорізької області.

Під егідою федерації WPL у дисципліни «Дюжина» Лоліта Севлікян встановила новий рекорд з загальним тоннажем 2080 кг.

Неймовірні результати!  Найсильніші та найміцніші рекордсмени України просто вражають своїми перемогами!

Урочисте вручення  медалей проводили Віталій Пулін та Людмила Гайдученко, що  особливо надихало спортсменів  на подальші перемоги. Отже, це честь отримувати нагороди від майстра спорту України та рекордсменки світу.

Турнір організовано за підтримки Щасливцевської сільської ради. Директор б/в Геркалюк Іван Іванович гостинно надав просторе приміщення, де зручно розташувались понад 150 учасників та багато гостей.