В області роботу Щасливцевської сільської ради з розвитку туризму визначили однією з кращих

Сьогодні голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко взяв участь у роботі колегії Херсонської облдержадміністрації.

Одним з головних у порядку денному було питання “Про дайджест літнього туристичного сезону: туристичні стандарти та якість послуг”. Департамент туризму та курортів ОДА визначив роботу Щасливцевської сільської ради однією з кращих в області з розвитку туристичної інфраструктури і запросив голову сільради до участі у засіданні.

Віктор Плохушко виступив із доповіддю на тему «Туристично-інформаційні центри як елементи сучасної туристичної інфраструктури” та розповів про створення і функціонування ТІЦу на Арабатській Стрілці.

Нагадаємо, ТІЦ у с. Щасливцеве було відкритого цього року на початку літнього сезону для надання безкоштовних інформаційних послуг туристам.

Також на колегії Віктор Олександрович зауважив, що для розвитку туризму на Арабатській Стрілці потрібен ремонт доріг.
Разом з тим Щасливцевський сільський голова подякував обласному департаменту туризму та курортів за постійну підтримку, навчання та стимуляцію розвитку туризму.
Маргарита СВЄТЛОВА
Фото Департаменту туризму та курортів ОДА