Успішний виступ наших дзюдоїстів у Херсоні

Сьогодні, 22 вересня, У Херсоні відбувся чемпіонат області  по дзюдо. Серед юнаків та дівчат у чотирьох вікових категоріях, в котрому прийняли участь  150 юних спортсменів з Херсону, Миколаїва, Скадовська, Каховки та Генічеського району.  Від клуба дзюдо «Арабат» взяли  участь 12 спортсменів, 9 з яких отримали нагороди різної гідності.
Гарний настрій, націленість на перемогу, підтримка юних дебютантів батьками, – все це стало запорукою вдалого виступу нашої команди дзюдо «Арабат».

І місце у своїх вікових та вагових категоріях зайняли, Віталіна Сердюк та Сафарова Лідія та Микола Пахомов,  Удовицький Олег.
ІІ місце – Дар’я Новосельцева, Гафаров Марлен.
ІІІ місце – Ельдар Сєїтвєлієв, Клеба Михайло, Ебубекір Ісмаіл.

Відмінні результати наших дзюдоїстів на чемпіонаті області зайвий раз доводять, що цього можна досягти лише наполегливими тренуваннями.

Поїздка відбулася за фінансової підтримки Щасливцевської сільської ради, за що  спортсмени та їх батьки дуже дякують.
Бажаємо і надалі успішно брати участь у наступних турнірах.