Урочисте привітання переможців чемпіонату України з віндсерфінгу та кайтсерфінгу  “GPS SPEED CHALLENGE-2019”

10 вересня на Арабатській Стрілці  у с. Стрілкове   на затоці озера Сиваш з північно-західної сторони відбувся чемпіонат України з віндсерфінгу та кайтсерфінгу  “GPS SPEED CHALLENGE-2019”

В змаганнях прийняли участь 18 спортсменів з різних куточків України.

Фіналісти з віндсерфінгу.

Призерами з віндсерфінгу на дистанції 250 метрів стали:

І місце – Гончаров Олександр зі швидкістю 70.20 км/год
ІІ місце – Саламатин Тарас зі швидкістю 66.49 км/год
ІІІ місце – Кузьменко Антон зі швидкістю 71.1 км/год

В номінації ветеранів 73 річний віндсерфінгіст Уваров Микола досяг максимальної швидкості 54.90 км/год.

Наймолодший учасник з віндсерфінгу  Мінделенко Олександр  вийшов у фінал з результатом максимальної швидкості 48.74 км.

В Номінації «Вперше зі швидкістю за 60 км/год» вийшли призерами аж три віндсерфінгіста: Світовий Ігор зі швидкістю 66 км/год, Жариков Олександр зі швидкістю 62,9 км/год та Долгих Максим зі швидкістю 61,4 км/год.

Фіналісти з кайтсерфінгу.

У жіночий номінації з кайтсерфінгу отримала нагороду Борисюк Олександра  яка почесне зайняла своє перше місце з максимальним результатом 53.74 км/год.

У чоловічий  номінації з кайтсерфінгу з неймовірним результатом  84.6 км/год посів почесне місце Сліва Володимир

Під час церемонії нагородження переможців керівник школи з віндсерфінгу та кайтсерфінгу  EXTREMARINE CLUB Родіонов Олександр, висловив окрему подяку: Щасливцевській сільській раді за вагомий внесок у розвиток вітрильного спорту;
 адміністрації курорту Арабатка клаб за надане приміщення; таверні «Елія» за затишок та смачні страви; ді-джею Осману за надання музичного супроводу та  усім учасникам змагань “GPS SPEED CHALLENGE-2019”.

Виконавчий комітет Щасливцевської сільської ради висловлює подяку КП “Комунсервіс”  та КП “Макс-Інвест” за на дання технічного обладнання під час змагань, а також за чистоту  пляжу біля озера Сиваш.

Дякуємо всім за участь та чекаємо спортсменів на змаганнях наступного року!