Щасливцевська сільська рада привітала українського моряка з Днем народження

Сьогодні, 25 вересня на Арабатській Стрілці лунали вибухи феєрверків на честь українських моряків Беспальченко Віктора та Власюка Михайла.
Хлопці вирішили провести час з рідними, адже їм так не вистачило один одного довгі дев’ять з половиною місяців ув’язнення. А дізнавшись, що у Віктора сьогодні день народження працівники Щасливцевської сільської ради та будинку культури вирішили привітати його святковим тортом зі свічками та подарувати подарунки із логотипом Арабатської Стрілки на згадку про відпочинок у нас.
Поспілкувавшись з хлопцями зрозуміли, що відпочинок у вересні для них – це те, що було треба: тиша, малолюдно, а головне щоб сім’я була поряд.

Але пообіцяли, що приїдуть на відпочинок влітку ще раз, бо теплого моря ще ні хто не відміняв.