Село Щасливцеве очолило п’ятірку фіналістів у конкурсі «Неймовірні села України»

Нещодавно до Щасливцевської сільської ради  завітали представники “Агропорталу” з приводу переконатись у неймовірності нашого села.
Експертна рада ІV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019» обрала 5 фіналістів. Цю п’ятірку очолило наше село Щасливцеве. Експертна рада конкурсу оцінила наш бізнес-проект розвитку сільських територій у 721 бал.
В рамках «Неймовірного сільського автопробігу» редакція AgroPortal.ua відвідала село, щоб переконатися в його неймовірності. Ось такий чудовий промо-ролик  підготували оператори з експертної групи. Отже, зроблено ще один вирішальний крок до захисту бізнес-проекта благоустрою пляжу для людей з інвалідністю у візках та інших маломобільних груп населення.