На Арабатській Стрілці проходять спортивні змагання з віндсерфінгу та кайтсерфінгу “GPS SPEED CHALLENGE-2019”

Сьогодні, 9 вересня на Арабатській Стрілці у с. Стрілкове на затоці озера Сиваш з північно-західної сторони  другий день день поспіль  проходять спортивні змагання з віндсерфінгу та кайтсерфінгу під назвою  “GPS SPEED CHALLENGE-2019”.

У цей раз в чемпіонаті взяли участь 17 спортсменів з різних міст України. Змагання проходять у повному драйві, учасники наполегливо борються за перше місце. Тож, побажаємо перемоги самим кмітливим!
Змагання організовані EXTREMARINE CLUB сумісно з Щасливцевською сільською радою.

Щасливцевська  сільська рада висловлює подяку   Генічеському «Азовському  рибоохоронному потрулю №2» за наданий катер та сприяння на організацію очищення території від рибацького знаряддя вилову.
Нагадуємо, що 10 вересня – вирішальний день змагань.
Тобто, завтра у 11:00  відбудеться фінальний старт гонок. У 18:00 заплановано нагородження переможців. Після заходу усі гості запрошуються на  вечірню програму  Арабатка клаб у таверну “Елія”.