Громадські обговорення схем санітарного очищення населеного пункту села Генічеська Гірка

Переглядів: 932

Виконавчим комітетом Щасливцевської сільської ради виноситься на громадські обговорення «Схема санітарного очищення населеного пункту села Генічеська Гірка, Щасливцевської сільської ради, Генічеського району, Херсонської області», «Схема санітарного очищення населеного пункту селища Приозерне, Щасливцевської сільської ради, Генічеського району, Херсонської області», «Схема санітарного очищення населеного пункту села Щасливцеве, Щасливцевської сільської ради, Генічеського району, Херсонської області» та проекти регуляторних актів – рішення Щасливцевської сільської ради про затвердження цієї містобудівної документації.

З текстом проектів регуляторних актів та схемами санітарного очищення можливо ознайомитись в приміщені сільської ради за адресою: с. Щасливцеве вул. Миру, 26.

Зауваження та пропозиції щодо проектів приймаються виконавчим комітетом:

• Схем санітарного очищення – до 18.09.2019 року;
  • проекту рішення ради – до 18.09.2019 року.

Телефон для довідок: 05534-58-8-01.