До села Щасливцеве завітали журналісти видання Агропорталу з ціллю переконатися в неймовірності нашого села

Зроблено ще один вирішальний крок до захисту бізнес-проекта благоустрою пляжу для людей з інвалідністю у візках та інших маломобільних груп населення.

2 вересня до Щасливцевської сільської ради завітали журналісти видання Агропорталу, з приводу переконатися в неймовірності нашого села.

Нагадуємо про те, що місяць по тому Щасливцевська сільська рада прийняла участь        у Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України», де наше село Щасливцеве увійшло у 5 -ку фіналістів. Детальніше про проект тут.

Під час інтерв’ю  з сільським головою  Віктором  Плохушко  було проведено екскурсію, яка  освітлила  унікальні  здібності с. Щасливцеве. Голова  супроводжував гостей до
о. Зябликовське, Рожеве і Солоне озеро та Туристично-інформаційний центр; розповів про заходи та конкурси,  які ми успішно  організували;  ознайомив з інфраструктурою села.

У вересні цього року, відбудеться фінальний захист  Щасливцевського
бізнес-проекту.