Вперше на пляжах Щасливцеве створені доступні зони для купання людей з інвалідністю на візках

Переглядів: 1 380

Цього року на центральному пляжі с. Шасливцеве за ініціативи Щасливцевської сільської ради та за кошти підприємців створено 4 доступи до пляжу для людей з інвалідністю на візках та інших маломобільних груп – дерев’яні настили та спеціальні перевдягальні. А головне, закуплено 4 коляски-амфібії, на яких можна купатися у морі. Дві встановлені на центральному пляжі с. Щасливцеве і дві трохи далі – на проході “Ліонель”.

Сьогодні, 12 серпня, знімальна група Щасливцевської сільської ради побувала на центральному пляжі с. Щасливцеве та поспілкувалась з людьми з м. Харьків, які відпочивають на Арабатській Стрілці вже не першій рік.

Мешканка з м. Харків Надія Миколаївна розповіла нашому кореспонденту, що цього літа вона приємно здивувалася, що на пляжі з’явилися ось такі чудові візочки для купання.
У минулому році ми під’їжджали до самого берега і надували надувний матрац, щоб покупатитися у морі, тепер це робити стало набагато зручніше”, – каже пані Надія.
Також ми поцікавилися, чи зручно жінкам спускатися в воду?
Так, до того ж багато людей, які відпочивають поряд з нами, не замислюючись допомагають нам спуститися у воду, ну і звичайно ж, вийти на берег, коли ми завершуємо купальні процедури”, – розповіли відпочиваючі з Харкова.

Коляски-амфібії користуються попитом і люди вдячні за таку турботу.

Це була перша спроба, і тепер Щасливцевська сільська рада планує зробити такі доступні пляжі для людей з інвалідністю на візках і у с. Генічеська Гірка – на тих пляжах, де зазвичай найбільша кількість відпочивальників.

Один коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *