Вітаємо! Щасливцеве увійшло у 5-ку фіналістів Всеукраїнського конкурсу “Неймовірні села України 2019”!

Наші сумісні старання і прагнення до перемоги у Всеукраїнському конкурсі “Неймовірні села України 2019” увінчалися успіхом – с.Щасливцеве увійшло у 5-ку фіналістів конкурсу!
Ми займаємо першу позицію у рейтингу, наш бізнес-план створення доступного пляжу для інвалідів на візках та інших маломобільних груп отримав найвищу оцінку Експертної ради у 721 бал!

Тож, дякуємо усім мешканцям та відпочиваючим, хто долучився до голосування!
Відсьогодні стартує «Неймовірний сільський автопробіг», який триватиме до 30 серпня. Журналісти видання “Агропортал” відвідають кожне з 5-ти сіл, щоб переконатися в його неймовірності та допомогти підготуватися до захисту свого бізнес-проекту перед членами Експертної ради у вересні цього року.
Нагадаємо, що село-переможець IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019» отримає 100 тис. грн на реалізацію бізнес-проекту (частина коштів виграшу буде зібрана за допомогою челенджу, який AgroPortal.ua організовує спільно з освітнім проектом «Агрокебети»).
Детальніше – тут.