У селі Щасливцеве відсвяткували День Прапора України

Сьогодні, 23 серпня у с. Щасливцеве на центральному пляжі, біля кафе “Амур” відбулося дитяче патріотичне свято, присвячене Дню Державного Прапору України.
Під час святкового заходу, працівники Щасливцевського будинку культури, залучили дітей до патріотичного флешмобу, малюнками на асфальті .
За активну участь, у різноманітних конкурсах та вікторинах, діти отримали велику кількість  гарних призів, які надала Щасливцевська сільська рада. Також усі учасники свята утримали на пам’ять зменшену копію Українського Прапору з якими  було зроблено спільне фото. По завершенню заходу, відпочиваючи з  великим бажанням робили сімейні фото на фоні  Державного Прапору.

Щасливцевська сільська рада висловлює подяку ведучим свята Сусанні Сєітвєлієвій, Олені Кобилянській, в. о. директору Азізу Сєітвєлієву та адміністрації кафе “Амур” за технічну підтримку.