На Арабатській Стрілці відбувся фінальний щорічний турнір з пляжного волейболу

Сьогодні, 31 серпня в с. Генічеська Гірка на Арабатській Стрілці відбувся фінальний щорічний турнір з пляжного волейболу.

Організаторами змагань виступила Генічеська районна федерація волейболу на чолі Андросенко Михайло, при Євстратова Андрія, Тулупова Олександра, Щасливцевськоі сільськоі ради.

Цього року участь в турнірі взяли 6 команд, а саме: Генічеська района рада, Щасливцевська сільська рада, Генічеська міська рада, МНС м. Генічеськ, поліція, прикордонники.

Під час змагань переможцями турніру стала команда Арабатська Стрілка, яка зайняла почесне перше місце , на другому місці команда “Флора” представниками цієї команди були працівники Щасливцевськоі сільськоі ради та представники МНС м. Генічеськ. Третє місце зайняли прикордонники з представниками команди «Юність».
Вдячність за підготовку до турніру висловлюємо Астафурову Валентину та Муц Євгену.

По завершенню заходу всі учасники змагань зробили традиційне загальне фото на пам’ять.