І знову пожежа через спалювання сухої трави

Сьогодні, 23 серпня, о 08.30 годині ранку пожежно-рятувальний підрозділ Щасливцевської сільської ради отримав повідомлення від диспетчера ДПРЧ-7 м. Генічеська, що у приватному домогосподарстві по вул.Мира, 172, у с. Щасливцеве загорілася суха трава.
Після гасіння пожежі, рятувальники пожежно-рятувального підрозділу Щасливцевської сільської ради провели профілактичну бесіду з власниками домогосподарства щодо заборони спалювання сухої трави та сміття на прилеглій території згідно вимог Правил Пожежної безпеки України п.1.18.

Нагадуємо: у разі прибирання території приватного сектора від сухої трави необхідно подати заявку КП “Комунсервіс” для її вивозу, а не спалювати, що, як ми бачимо, небезпечно у таку спеку і призводить до возгорання вже не вперше.