У с. Щасливцеве на центральному пляжі відзначили День Рибака

Сьогодні, 13 липня, у с. Щасливцеве на центральному пляжі, відбулося свято, присвячене Дню Рибака.
Цього разу, Щасливцевський будинок культури, провів свою святкову програму біля кафе “Амур”, де працівники будинку культури для відпочиваючих підготували цікаві конкурсні програми з різними призами.
В цьому році, до нас у гості, на Арабатську Стртілку завітала талановита зірка з Черновіцької області,Дарья Швец.
Ця дівчина   приймала участь у різних телепроектах  таких як, “Голос діти” третього сезону, “Слов’янський базар-2016”, учасниця конкурсу “Music for Kids” 2016-2018 р., та фіналістка “Чорноморських ігор у 2018” році. Також, до святкого західу, був запошен і місцевий артист пародист Dzidzio (Максим Клименок).
Щасливцевска сільська рада висловлює подяку ведучим свята: Сусанні Сейтвєлієвій, Євгену та Олені Кобилянським та худ.керівнику Азізу Сейтвєлієву, а також колективу кафе “Амур”, за надання не тільки  приміщення , але й спонсорську допомогу , для проведення цього святкового заходу.