З початку червня відбулося 9 пожеж

Сьогодні, 25 червня, в с. Щасливцеве на базі відпочинку “Чумацький Шлях” по вул. Набережній, 52-б, загорілася вантажівка з лісом.

Пожежно-рятувальний підрозділ Щасливцевської сільської ради отримав виклик від диспетчерської пожежно-рятувальної частини м.Генічеська о 00.50 год. Пожежники з обох частин оперативно виїхали на місце пожежі. Боротьба з вогнем тривала більше 2 годин, в результаті пожежа була ліквідована.

Загалом з початку червня (дані станом на 25 червня) на території населених пунктів Арабатської Стрілки відбулося 9 пожеж.

Так, 4 червня в с. Генічеська Гірка по вул. Виноградна горіла суха трава.

5 червня с. Стрілкове по вул. Світла в одному з житлових будинків горіли два дерев’яних домика.

6 червня в с. Щасливцеве по вул. Рамазана Кузнецова згорів легковий автомобіль

10 червня в с. Генічеська Гірка по вул. Вингорадна в одному з дворів горіла суха трава

12 червня суха трава горіла у Щасливцеве та у Генічеській Горці.

13 червня також трава горіла у Генічеській Горці.

21 червня біля бази відпочинку «Арабатська Стрілка» горіла суха трава

Як бачимо, дуже багато випадків горіння сухої трави. Тож пожежники закликають дотримуватися правил протипожежної безпеки, адже маленька іскра може призвести до великого вогнища.

За даними пожежно-рятувального підрозділу Щасливцевської сільської ради