На центральному пляжі відбувся святковий захід, присвячений Дню молоді та Дню Конституції України.

Сьогодні у с. Щасливцеве на центральному пляжі відбувся святковий захід, присвячений Дню молоді та Дню Конституції України.

Під час святкового заходу працівники Щасливцевського будинку культури залучили маленьких дітей до патріотичного флешмобу . Діти малювали рісуночки на новій плитці, яку ще нещодавно поклали на центральному пляжі.

За активну участь у різноманітних конкурсах багато туристів отримали велику кількість гарних призів, які надала Щасливцевська сільська рада.

Щасливцевска сільська рада висловлює подяку ведучим свята Сусанні Сейтвєлієвій, Євгену та Олені Кобилянським та худ.керівнику Азізу Сейтвєлієву, а також колективу кафе “Амур” за надання приміщення для проведення цього святкового заходу.