На Арабатській Стрілці завершився ХІ Міжнародний турнір з боксу, присвячений Дню захисту дітей

Ось і завершився у Щасливцеве ХІ Міжнародний турнір з боксу, присвячений Дню захисту дітей, який тривав з 4 по 8 червня. Змагання цього року були дуже масові, в них взяли участь 169 спортсменів з шести областей України та Республіки Молдови. За час турніру проведено 112 боїв.
Юні боксери мали змогу не лише продемонструвати свою спортивну форму, а й відпочити на морі, благо погода цьому тільки сприяла.
8 червня відбулися фінальні поєдинки серед 48 спортсменів – переможців відбіркових, чвертьфінальних та півфінальних боїв, та церемонія нагородження переможців турніру. Зазначимо, що з місцевих боксерів, вихованців щасливцевського клубу «Мангуст», друге місце у відповідній категорії посів Дмитро Косов.
За рішенням головної суддівської колегії кращими боксерами турніру стали: Тоган Ілля з Нової Каховки та Голбай Дмитро з Генічеська.
Приз за кращу тактико-технічну підготовку отримали Рогов Дмитро з Запорізької області та Кольцов Микола з с. Азовське.
Кубком “За волю до перемоги” нагороджено Кожохарь Івана з Республіки Молдова.
Кращим суддею змагань визнано Михайла Стахніва зі Львова.
Організатори турніру – Генічеська районна та Херсонська обласна організації «Федерації боксу України”, Щасливцевська сільська рада та Генічеська районна рада.
Основне фінансове забезпечення Міжнародного турніру з боксу, присвяченого Дню захисту дітей, надано Щасливцевською сільською радою.
Щасливцевській сільський голова Віктор Плохушко побажав учасникам та тренерам щасливої дороги та запросив на ХІІ турнір наступного року. Тренери відзначали якість організації турніру і навіть те, що він вже «тягне» на чемпіонат України. Також висловлювали, що дітям сподобався морський відпочинок на Арабатській Стрілці, де гарно і тепло, помітно змінюється на краще благоустрій.
На закриті турніру були присутні почесні гості, які прибули не з пустими руками.
Виконавчий директор благодійного фонду Альберта Черепахи Дар’я Євстратова вручила два сертифікати для Генічеської федерації боксу та клубу боксу “Мангуст” с.Щасливцеве на придбання спортивного інвентарю. Сертифікат від благодійного ФОНДУ Павла Филипчука передав Андрій Клочко, голова федерації шкільного боксу та спорту України Херсонської області.
Грошові винагороди трьом переможцям вручив також Олександр Пінаєв, депутат Генічеської міської ради. Привітання були також від голови Генічеської районної ради Андрія Євстратова та голови Генічеської міської ради Олександра Тулупова.

Отже, пропонуємо ознайомитися з переможцями міжнародного турніру , які посіли перші та другі місця у відповідних вікових та вагових категоріях (згідно даним, наданим районною Федерацією боксу):

Юнаки 2005-2006 р. н.
І місце – Шереметьєв Данило (м. Генічеськ)
ІІ місце – Пахомов Ростислав (Дніпропетровська область)

І місце – Мельніченко Богдан (Дніпропетровська область)
ІІ місце – Попов Богдан (Дніпропетровська область)

І місце – Пісьміченко Володимир (Азовське)
ІІ місце – Романов Максим ( Виницька обл..)

Юніори 2003-2004 р.н:
І місце – Семенов Костянтин (Тавричанка)
ІІ місце – Васейко Іван (Новотроїцьк)

Юнаки 2005-2006 р. н.