Результати Wind marathon Arabatska Strilka

На Арабатській Стрілці 16 травня відбувся марафон у відкритому морі на хвилі, в якому взяли участь спортсмени на віндсерфінгу і кайтсерфингу з різних міст України. Старт і фініш був встановлений на початку коси Арабатська Стрілка на кайт-станції Spotguide. Розворот був встановлений через 15 км по береговій лінії . Загальна дистанція склала 30 км.
Погода подарувала комфортні умови учасникам марафону, сонячний і теплий день із швидкістю вітру в середньому 10 м/с.
Загальна кількість учасників склала 28 чоловік, серед яких було 13 віндсерферів і 15 кайтсерферов. Умови для деяких учасників виявилися не простими і унаслідок поломки спорядження і нестачі сил вони зійшли з дистанції, але отримали хороший досвід і масу вражень.
У марафоні було нагороджено 10 учасників в різних номінаціях: Переможцем Wind marathon Arabatska Strilka став віндсерфер з міста Тернопіль Тугарев Олександр 1995 р.н., який пройшов дистанцію за 44 хвилини з середньою швидкістю 42 км/год.
1 місце в номінації кайтсерфинг зайняв Судак Валентин з м.Київ 1995 р. н. .
2 місце в номінації кайтсерфинг зайняв Божко Олексій з м. Скадовск 1983 р. н.
3 місце в номінації кайтсерфинг зайняв Красинський Ігор з м. Рівно 1992 р. н.
1 місце в номінації віндсерфінг зайняв Гончаренко Олександр з м. Миколаїв 1999 р. н.
2 місце в номінації віндсерфінг зайняв Гончаренко Олег, місто Миколаїв ,1968 р.н.
3 місце в номінації віндсерфінг зайняв Заєць Сергій, місто Київ, 1971 р.н.
У номінації серед дівчат першою прийшла Корнієнко Катерина, місто Київ , 1988 р.н.
У номінації самий молодший учасник – Драчинський Роман , місто Херсон, 2001 р.н.
У номінації самий старший учасник – Татуян Олексій, місто Київ, 1956 р.н. Усіх переможців нагородили цінними призами від спонсорів.
Увечері відбулася урочиста частина заходу з фуршетом, виступом групи “Кеш і мир” і ведучим Славою Калиною, які заряджали атмосферу позитивом і яскравими емоціями.
Найближчим часом будуть викладено фото і відео цієї яскравої події!
Спасибі величезне усім спонсорам заходу, тим хто допомагав і підтримував! А так само тим, хто приїхав і взяв участь!
До скорої зустрічі! Завжди раді бачити вас на Арабатській стрілці!