Літературна виставка: Вшанували пам’ять наших дідів та прадідів

Переглядів: 938

8 травня в холі Щасливцевської сільської ради була проведена виставка, присвячена Дню Перемоги під назвою “Ніхто не забутий. Ніщо не забуто”. Експозиція підготовлена завідуючою Щасливцевською сільською бібліотекою Надією Волоідною.

На стенді були опубліковані імена мешканців Щасливцевської сільської ради, які загинули під час Другої Світової війни, представлені фотографії, статті про місцевих ветеранів, книги про подвиги людей у воєнні роки.

Виставка простояла до 10 травня, кожен з відвідувачів, які приходили до Щасливцевської сільської ради, зміг підійти, прочитати інформацію та вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Книги, газетні статті, представлені на експозиції, допомогли більше дізнатися про боротьбу нашого народу проти нацизму та вшанувати пам’ять наших дідів та прадідів.