Боксери з Щасливцеве зайняли перші місця у міському турнірі з боксу

Переглядів: 1 071

3-4 травня у м. Генічеську проходив відкритий міський турнір з боксу, присвячений “Пам’яті жертв Другої світової війни”.

У турнірі взяли участь майже 106 боксерів з Генічеського району та Херсонської області

Чемпіонат з боксу відбувся серед школярів, юніорів та молоді проходив на базі кулінарного училища ВПУ -27.
В змаганнях взяли участь і наші спортсмени з с. Щасливцеве, які зайняли призові місця.

Так, за підсумками турніру, Овсяников Миколай у ваговій категорії до 36 кг серед молодших школярів посів 1 місце.

Ще один наш переможець – Муслядінов Алім, який посів перше місце у ваговій категорії до 46 кг серед юніорів.

Висловлюємо подяку тренеру з боксу Щасливцевської сільської ради В’ячеславу Сережкіну за те, що виховує гарних спортсменів, та бажаємо великих перемог в подальших спортивних змаганнях.