Майстриня з Щасливцеве взяла участь у створенні «Рушника Херсонщини»

До 75-річчя заснування Херсонської області, яке відзначалось 30 березня, Херсонським обласним Центром народної творчості було запропоновано створити арт-об’єкт «Рушник Херсонщині», який би був вишитий місцевими майстрами. Рушник повинен був мати назви громад чи районів, та орнаменти, притаманні цьому регіону.

До створення цього великого рушника приєдналася також майстриня з с.Щасливцеве Ганна Щичко. Ганна Василівна вишила рушник із надписом «Арабатська Стрілка». Тепер рушник від нашого краю увійде у великий загальний рушник Херсонської області, який стане своєрідною вишиваною славицею Херсонщини.

Підсумком цієї акції стане спільний флешмоб – об’єднання всіх рушників від громад у один великий «Рушник Херсонщині».

Флешмоб планується провести у червні у Херсоні в приміщенні «Херсонської Світлиці».

Юлія Плохушко