Знову відзначилися наші дзюдоїсти у Херсоні

Сьогодні, 3 березня,  у Херсоні відбувся чемпіонат області з дзюдо серед молоді до 21 року і юнаків 2006-2008 р.н. і 2009-2010 р.н.

У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Херсону, Скадовська, Каховки і три команди з Генічеського району.

Хлопці та дівчата клубу дзюдо “Арабат” (тренер Д. Шаймарданов) виступили гідно, зайнявши призові місця.

Перше місце посіла Ліда Сафарова. Другі місця зайняли Дарина Новосельцева, Ельдар Сєітвєлієв і Іслям Сулейманов. Треті місця – у Севілі Асанової, Миколи Пахомова і Миколи Писарєва.

Дебютант у змаганнях такого рівня Михаїл Клеб також виступив непогано.

Крім цього грамотами нагороджені і активні батьки за підтримку розвитку дзюдо, це – Світлана Панфілова і Узеір Сєітвєлієв.

Весна почалася для наших хлопців вдало, попереду напружений графік різних турнірів. Побажаємо нашим дзюдоїстів успіхів!