Дотримуйтесь чистоти вулиць! Не створюйте сміттєзвалища!

До уваги громадян!

Просимо вас дотримуватися чистоти вулиць населених пунктів! Нагадуємо, що:

– забороняється виносити сміття з подвір’я не в вивізний день,

– забороняється виносити сміття в пакетах, мішках та коробках.

– забороняється виносити за межі подвір’я будівельне сміття; його потрібно вивозити самостійно або замовляти платний вивіз.

– забороняється створювати звалища на колишніх сміттєвих майданчиках або в інших містах.

– винос сміття дозволяється лише у спеціалізованих контейнерах, які закриваються кришками.

– виносити гілки, траву біля свого подвір’я потрібно у встановлені дні,  так як безкоштовний вивіз обмежено в об’ємі. Нагадуємо, що безкоштовний вивіз завершено.

– у курортний сезон, якщо буде затримано за порушенням виносу сміття відпочиваючого, покарання буде нести власник будівлі, де тимчасово мешкає даний відпочиваючий.

– кожен власник земельної ділянки повинен мати діючий договір с спеціалізованою  організацією щодо вивозу твердих побутових відходів.

– за порушення правил благоустрою громадян нестимуть відповідальність за ст. 152 Кодексу про Адміністративні Правопорушення України, яка передбачає штраф: для громадян –  до 1360 гривень; посадових осіб та підприємців – 1700 грн.

Адміністрація КП “Макс Інвест”