Відбудеться кастинг дитячого талант-шоу

2 березня  в сільському клубі села Генічеська Гірка буде проходити перший тур Міжнародного фестивалю дитячої та юнацької творчості  «Tatli ses», засновником якого є дитячий телеканал «Lale», за підтримки Першого кримськотатарського телеканалу ATR та Першого кримськотатарського радіо Meydan.FM.

До участі у фестивалі запрошуються діти віком від 6 до 16 років, які володіють кримськотатарською мовою.

Захід проводиться за номінаціями «Вокал» (солісти та ансамблі), «Танець» ( солісти та ансамблі), «Інструментальне мистецтво» та «Читці».

Переможці першого туру Фестивалю приймуть участь у фінальному концерті.

За додатковою інформацією та з питань подачі анкет для участі у фестивалі можна звернутись  за тел. 099 655 33 83, Ізмайлова Сусана Екремівна, директор сільського клубу с.Генічеська Гірка.

Організаційний комітет