Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні, 30 січня, свій ювілейний день народження відзначає державний реєстратор Щасливцевської сільської ради Давиденко Оксана Костянтинівна.

Шановна Оксано Костянтинівно! Щиро вітаємо Вас з цим особистим святом! Зичимо, щоб дружні привітання цього дня додали Вам життєвої наснаги. Хай підґрунтям щасливого життя та плідної діяльності завжди будуть міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка. Нехай ваша душевність і людяність привертають до Вас тих, хто працює і спілкується з Вами, і людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.
Побільше Вам в житті посмішок і позитиву. Нехай щодень здійснюються найзаповітніші мрії, а душу завжди зігріває радість від яскравих моментів і позитивних вражень!

Виконком Щасливцевської сільської ради

Один коментар