Святковий салют у новорічну ніч у Щасливцеве

Після опівночі, десь о 2 годині, вже 1 січня, у парку Щасливцеве відбувся фейеричний святковий салют, підготовлений сільською радою. Люди, які прийшли подивитися на новорічний салют, залишилися в захваті.
Також у новорічну ніч була розіграна лотерея, де головним призом була породиста свинка від сільхозорендаторів ТОВ “Агростеп”. Переможець, а точніше, переможниця, не стала забирати приз додому і порося пустили на аукціон, де головний символ Нового року був проданий за 2500 гривень.
Потім відбулася новорічна дискотека.
Фейерверк також у новорічну ніч був у селищі Приозерне. Сільська рада дякує підприємця Івана Красильникова за цей видовищний подарунок.
Також сільська рада дякує усім працівниками Щасливцевського будинку культури та клубу Генічеської Гірки, які як завжди на гідному рівні, цікаво і весело провели новорічні свята, і які працювали, щоб мешканці та гості мали новорічні заходи.