Що потрібно знати, щоб попередити пожежу

Пожежно-рятувальний підрозділ Щасливцевської сільської ради нагадує, щоб попередити пожежу в своєму житлі і уникнути тяжких наслідків під час зимових свят, а також у повсякденному житті, треба пам’ятати про наступне:

1. Одночасне включення в електромережу декількох електроприладів великої потужності веде до її перевантаження і може стати причиною пожежі.
  1. Не використовуйте нестандартні електричні запобіжники.
  1. Не залишайте без нагляду електронагрівальні прилади. Електропраски, електроплити, ставляться тільки на вогнетривкі і теплоізолюючі підставки, а електрокаміни встановлюються на достатньому видаленні від меблів, фіранок і інших горючих предметів. Йдучи з дому, ці прилади слід обов’язково вимикати.
  1. Не користуйтеся пошкодженими розетками, рубильниками, іншими електроустановочними виробами.
  1. При користуванні предметами побутової хімії будьте обережні: дезодоранти, аерозолі, нітро та олійні фарби, розчинники пожежонебезпечні.
  1. При користуванні газовими приладами не залишайте їх без нагляду. Пам’ятайте, що сушити білизну над газовою плитою небезпечно – воно може спалахнути.
  1. Не допускайте розпалювання печей легкозаймистою рідиною.
  1. Своєчасно очищайте і білите димоходи.
  1. Тримайте гас, бензин та інші горючі рідини в металевому закритому посуді.
  1. Не допускайте зберігання сіна, соломи та інших легкозаймистих предметів на горищах.
  1. Не застосовуйте відкритий вогонь для перевірки витоку газу – це може призвести до вибуху.
  1. Не доручайте дітям наглядати за включеними електричними і газовими приладами, а також за опалюваними печами.

13.Не залишайте дітей без нагляду, не дозволяйте їм гратися з сірниками.

1. Не паліть в ліжку.

Нагадуємо екстрені телефони:

ДПРЧ-7 м. Генічеськ – 101,

Пожежно-рятувальний підрозділ Щасливцевської сільської ради –  (05534)-58-4-33.