Привітання Щасливцевського сільського голови з Новим 2019 роком!

Шановні мешканці Щасливцевської сільської ради!

Щиро рад вітати вас з Новим 2019 роком! Ось відійшов у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, здолання перешкод та здійснення планів. Не скажу, що зроблено багато, але ми намагалися підвищити рівень благоустрою наших сіл, добробуту громади. І все, що вдалося зробити, зроблено разом з вашою підтримкою. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, Арабатської Стрілки, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє.

Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в році  Новому.

Нехай новий рік принесе у ваші домівки більше щастя, злагоди, радості та здоров’я, і звичайно ж, гарного  туристичного сезону!

З Новим 2019 роком!